preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Sućidar" Split

Login
Kalendar
« Lipanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Kalendar nastave

Vremenska prognoza

    

Slika mjeseca

Dan šarenih čarapasmiley

Radovi učenika

Korisni linkovi

  

 

Centar za sigurniji internet - informacije za djecu, roditelje i nastavnike

  

  

    

     

 

   

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Ukupno: 246216
Ovaj mjesec: 1486
Ovaj tjedan: 104
Danas: 104
Raspored zvona

             

       JUTRO

1.sat: 8:00-8:45 

2.sat: 8:50-9:35

3.sat: 9:40-10:25

odmor 10:25-10:40

4.sat: 10:45-11:30

5.sat: 11:35-12:20

6.sat: 12:25-13:10

 

  POSLIJEPODNE

1.sat: 14:00-14:45

2.sat: 14:50-15:35

3.sat: 15:40-16:25

odmor 16:25-16:40

4.sat: 16:45-17:30

5.sat: 17:35-18:20

6.sat: 18:25-19:10

Školski kurikulum

Vremenik 2017./2018.

Polaganje stručnih ispita

Uplatu troškova polaganja stručnog ispita na IBAN: 

HR0224840081100647964

 

RAZREDNA NASTAVA

PRIRODA I BIOLOGIJA

GLAZBENA KULTURA

Školska knjižnica

      

Vaši prijedlozi

Ukoliko imate neki prijedlog ili primjedbu u vezi sadržaja web stranice, javite se na e-mail ossucidarknjiznica@gmail.com 

Učitelji

 

IME I PREZIME

PREDMET

1.

Sabine Jerković

razredna nastava

2.

Ivana Topić

razredna nastava

3.

Maja Samac

razredna nastava

4.

Marijana Zoko

razredna nastava

5.

Ana Matić

razredna nastava

6.

Nikolina Anić

razredna nastava

7.

Maja Omrčen

razredna nastava

8.

Marina Jadrić

razredna nastava

9.

Ana Ostojić

razredna nastava

10.

Snježana Marković

razredna nastava

11.

Mira Prkić

razredna nastava

12.

Lana Vidak

razredna nastava

13.

Klaudija Gudelj

razredna nastava

14.

Vesna Šabić Petričević

razredna nastava

15.

Anita Čaljkušić

razredna nastava

16.

Antonija Bubalo

razredna nastava

17.

Gordana Kešina (z. Sanja Šperanda)

hrvatski jezik

18.

Gordana Škoprc

hrvatski jezik

19.

Marija Vučković

hrvatski jezik

20.

Anđa Gavran

hrvatski jezik

21.

Eduard Alfirević

povijest

22.

Tonći Mijić

povijest

23.

Vesna Botić

geografija

24.

Sanja Škarica (z. Jure Barać)

geografija

25.

Majda Todorović

eng.-tal. jez.

26.

Renata Kotarac

engleski jezik

27.

Bruna Kustura Martinović

engleski jezik

28.

Anita Bajić Ugrin

engleski jezik

29.

Katija Perić

engleski jezik

30.

Maja Borić Čizmić

tzk

31.

Ivica Radošević

tzk

32.

Nada Talijančić

glazbena kultura

33.

Zorica Šitum

vjeronauk

34.

Danijela Cibilić

vjeronauk

35.

Ivo Čotić

vjeronauk

36.

Ivana Vukosav

vjeronauk

37.

Mirjana Vuletić

vjeronauk

38.

Silvana Milanović

njemački jezik

39.

Marijo Krajinović

njemački jezik

40.

Diana Rudan

likovna kultura

41.

Ivan Debak

informatika

42.

Nikola Lepetić

informatika

43.

Dijana Klepo

fizika -tehnička kultura

44.

Milica Milardović

fizika-tehnička kultura

45.

Irena Bego

matematika

46.

Suzi Radović

matematika

47.

Ivana Radalj

matematika

48.

Ana Gvozdanović

matematika

49.

Dragana Mamić

biologija, kemija

50.

Maja Jakovčević Bezić

priroda, kemija

51.

Marija Dragun

priroda, biologija

 

 

Ostali djelatnici škole

 

PODACI O RAVNATELJU I STRUČNIM SURADNICIMA

  IME I PREZIME RADNO
MJESTO
1. Vlade Dragun ravnatelj
2. Dina Klarić psihologica
3. Anita Karabatić pedagogica
4. Sanja Mandić logopedinja
5. Dominka Debak knjižničarka

 


 

PODACI O OSTALIM ZAPOSLENICIMA

  IME I PREZIME RADNO
MJESTO
1. Ana Josipović (zamj. Tihana Mrše) tajnica
2. Josip Bekavac računovođa
3 Ilija Lovrinčević domar-ložač
4. Mladen Blažević domar-ložač
5. Željka Baleta spremačica
6. Jela Brkić spremačica
7. Iva Domazet spremačica
8. Kristina Mihanović spremačica
9. Matilda Lovrinčević spremačica
10. Boženka Radovčić spremačica
11. Silvana Tomičić spremačica

 

 

preskoči na navigaciju