Osnovna škola "Sućidar" Split

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
02.03.2015. 15:35
Odabrano 20 škola za prvu fazu pilot projekta e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavila je popis prvih 20 škola koje će se uključiti u inicijalnu fazu pilot projekta "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola". U ovoj fazi, već do jeseni 2015. godine, u prvih 20 škola će započeti provođenje aktivnosti predviđenih pilot projektom, dok će se preostalih 130 škola u projekt uključiti početkom 2016. godine.

26.02.2015. 13:41
Upisi u treću grupu CARNet Moodle MOOC-a
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane na prijavu i sudjelovanje u trećem CARNetovom masovnom online tečaju - CARNet Moodle MOOC-u. Cilj tečaja je educirati i motivirati polaznike da samostalno osmisle i izrade vlastiti online tečaj u Moodle-u.

26.02.2015. 11:05
Međupredmetni IKT kurikul za osnovnu školu i digitalni nastavni materijali postali dostupni obrazovnoj zajednici
Međupredmetni IKT kurikul i prateći digitalni nastavni materijali nastali kao rezultat projekta „Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikula u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju – ICT Curricula “, koji obuhvaćaju hrvatski jezik, matematiku, fiziku, kemiju, biologiju, engleski jezik, povijest i geografiju od 5. do 8. razreda, postali su dostupni obrazovnoj zajednici.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Poziv za dostavu prijava za sudjelovanje na eTwinning mobilnostima
26.02.2015. 15:16
Poziv za dostavu prijava za sudjelovanje na eTwinning mobilnostima
Agencija za mobilnost i programe EU objavila je poziv za dostavu prijava za sudjelovanje na eTwinning mobilnostima. Mobilnosti su namijenjene različitim grupama korisnika – od ravnatelja škola do učenika i nastavnika.

20.02.2015. 13:38
Rezultati odabira prijavljenih škola na Javni poziv za sudjelovanje u pilot projektu e-Škole
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavila je nazive prvih 150 škola koje će se u sljedeće tri godine uključiti u pilot projekt "e-Škole: Razvoj sustava digitalne zrelosti škola". U prvoj fazi, već na jesen 2015. godine, uključit će se prvih 20 škola, dok će se ostalih 130 škola uključiti početkom 2016. godine.

04.02.2015. 09:16
Započeo natječaj za najbolje projekte i međunarodnu suradnju škola na temu solidarnosti
Akademija centralno-europskih škola (ACES) započinje natječaj za najbolje projekte u okviru prekograničnih školskih partnerstava i sve škole u Hrvatskoj pozvane su da se priključe. U tijeku su prijave na natječaj koji već niz godina raspisuje Interkulturelles Zentrum iz Beča u suradnji s Včelí Dom iz Bratislave pod pokroviteljstvom Zaklade Erste.

02.03.2015. 15:35
Odabrano 20 škola za prvu fazu pilot projekta e-Škole

26.02.2015. 13:41
Upisi u treću grupu CARNet Moodle MOOC-a

26.02.2015. 11:05

Osnovna škola: «Sućidar»

Adresa: Split, Perivoj Ane Roje 1

Broj i poziv pošte: 21000

Broj telefona:  568 701,  544 222,

Broj telefaksa:  544 223

Email: ured@os-sucidar-st.skole.hr

Broj učenika:  I – IV razreda: 361                      Broj razrednih odjela: I – IV: 16

V – VIII razreda: 378                                                           V-VIII:16

Ukupno:                                    739                                                                    32

Broj zaposlenika:

a) učitelja razredne nastave:          16

b) učitelja predmetne nastave:       34

c) stručnih suradnika:                       4

d) ostalih zaposlenika:                    13

Ravnatelj Škole:    mr. sc. Vlade Dragun

Predsjednica Školskog odbora:  Dragana Mamić, prof.