Osnovna škola "Sućidar" Split

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
17.04.2015. 15:49
AMORES radionica za poticanje ljubavi učenika prema književnosti
Svi zainteresirani nastavnici su pozvani na AMORES radionicu za poticanje ljubavi učenika prema književnosti koja će se održati 23. travnja od 18 do 20 sati u prostorijama OŠ Horvati u Zagrebu, na adresi Horvaćanska 6.

13.04.2015. 13:49
Sudjelujte na susretu "Inspirirani nastavnici za inovativno učenje" u Splitu
U okviru susreta pod nazivom Inspirirani nastavnici za inovativno učenje, koji će se, u organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNet, odvijati 23. travnja 2015. godine od 13:30 do 18:00 sati u Osnovnoj školi "Mejaši" Split, održat će se radionice projekata Inspiring Science Education (ISE) i Open Discovery Space (ODS ) te prezentacija projekta The community for science education in Europe (SCIENTIX) .

13.04.2015. 09:01
DORS/CLUC 2015 konferencija
Na zagrebačkom FER-u će se od 18. do 20. svibnja održati 22. po redu DORS/CLUC konferencija, odnosno Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Conference, koje tradicionalno organiziraju dvije neprofitne udruge – HrOpen i HULK . DORS/CLUC predstavlja najveću regionalnu konferenciju posvećenu temama slobodnog softvera, otvorenog koda, otvorenih normi i operacijskog sustava Linux.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Priloženi dokumenti:
IMG 1107.JPG

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Cjelovita kurikularna reforma za rani i predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski odgoj i obrazovanje
16.04.2015. 12:02
Početkom veljače započeo je rad Ekspertne radne skupine za provođenje Cjelovite kurikularne reforme. Zadatak skupine je određivanje glavnog smjera kurikularnih promjena, fokusirano vođenje procesa tijekom prve dionice kurikularne reforme te koordiniranje rada  i sudjelovanje u radu stručnih radnih skupina na različitim razinama.

02.04.2015. 10:28
Novi članovi Nacionalnog vijeća za odgoj i obrazovanje
Nacionalno vijeće za odgoj i obrazovanje je stručno i strateško tijelo koje prati kvalitetu sustava predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog odgoja i obrazovanja u Republici Hrvatskoj.

01.04.2015. 12:39
Europska oznaka jezika 2015.
Agencija za mobilnost i programe EU raspisala je Javni poziv za iskazivanje interesa za dodjelu Europske oznake jezika za inovativne projekte u nastavi i učenju jezika. Nagrada je to koja potiče nove inicijative u području učenja i poučavanja, nagrađuje nove tehnike poučavanja jezika, promiče i potiče uvođenje dobre prakse.

17.04.2015. 15:49
AMORES radionica za poticanje ljubavi učenika prema književnosti

13.04.2015. 13:49
Sudjelujte na susretu "Inspirirani nastavnici za inovativno učenje" u Splitu

13.04.2015. 09:01
DORS/CLUC 2015 konferencija

Osnovna škola: «Sućidar»

Adresa: Split, Perivoj Ane Roje 1

Broj i poziv pošte: 21000

Broj telefona:  568 701,  544 222,

Broj telefaksa:  544 223

Email: ured@os-sucidar-st.skole.hr

Broj učenika:  I – IV razreda: 361                      Broj razrednih odjela: I – IV: 16

V – VIII razreda: 378                                                           V-VIII:16

Ukupno:                                    739                                                                    32

Broj zaposlenika:

a) učitelja razredne nastave:          16

b) učitelja predmetne nastave:       34

c) stručnih suradnika:                       4

d) ostalih zaposlenika:                    13

Ravnatelj Škole:    mr. sc. Vlade Dragun

Predsjednica Školskog odbora:  Dragana Mamić, prof.