Osnovna škola "Sućidar" Split

Kalendar nastave

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
30.03.2015. 13:46
Ukupno 129 hrvatskih škola sudjelovalo u globalno provedenom Eratostenovom eksperimentu
Dana 19. ožujka 2015. u Europi, a dan kasnije u ostatku svijeta, proveo se Eratostenov eksperiment. Riječ je o globalnom eksperimentu u kojem se mjeri opseg Zemlje po meridijanu, kada sunčeve zrake padaju na ekvator pod pravim kutom, a za koji je potreban samo štap i sunčeva sjena.

27.03.2015. 08:06
Činjenice o provedbi i rezultatima projekta ICT Curricula
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet organizirala je 25. ožujka konferenciju za medije povodom niza netočnih napisa u hrvatskim medijima o provedbi EU projekta u okviru natječaja dodjele bespovratnih sredstava "Daljnji razvoj i provedba Hrvatskoga kvalifikacijskog okvira" IPA IV komponenta - Razvoj ljudskih potencijala, pod nazivom „Development of ICT curricula, qualifications and program elements in primary education - Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikula u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju“ (skraćeno: ICT Curricula).

26.03.2015. 15:13
CARNet uživo prenosi ISE predavanje i spajanje s fizičarima u CERN-u
U sklopu XII. Hrvatskog simpozija o nastavi fizike ˝Povezivanje nastave fizike i istraživanja˝ koji će se održati u Zadru od 30. ožujka do 1. travnja 2015. godine, CARNet će u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje održati predavanje „Popularizacija znanosti i prirodoslovnih predmeta ISE projektom“, na koje će se nadovezati predstavljanje Hrvatskog nacionalnog programa za nastavnike u CERN-u te izravno video javljanje hrvatskih nastavnika fizike i fizičara iz CERN-a.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Priloženi dokumenti:
IMG 1107.JPG

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Europska oznaka jezika 2015.
01.04.2015. 12:39
Europska oznaka jezika 2015.
Agencija za mobilnost i programe EU raspisala je Javni poziv za iskazivanje interesa za dodjelu Europske oznake jezika za inovativne projekte u nastavi i učenju jezika. Nagrada je to koja potiče nove inicijative u području učenja i poučavanja, nagrađuje nove tehnike poučavanja jezika, promiče i potiče uvođenje dobre prakse.

04.03.2015. 09:47
Obavijest o otvaranju mrežne stranice Cjelovite kurikularne reforme
U utorak, 3. ožujka 2015. godine otvorena je mrežna stranica Cjelovite kurikularne reforme. Sve relevantne informacije o Ekspertnoj radnoj skupini za provođenje Cjelovite kurikularne reforme za rani i predškolski, osnovnoškolski i srednjoškolski odgoj i obrazovanje, njenom radu te svim aktivnostima vezanim za kurikularnu reformu možete pogledati na mrežnoj stranici: http://www.kurikulum.hr/ .

03.03.2015. 09:32
21. Hrvatska informatička olimpijada - HIO 2015
Hrvatska informatička olimpijada - HIO 2015, 21. po redu održat će se 28. ožujka 2015. godine na Fakultetu elektrotehnike i računarstva. Hrvatska informatička olimpijada, u organizaciji Hrvatskog saveza informatičara, prestižno i značajno godišnje informatičko natjecanje za učenike srednjih škola Republike Hrvatske, koje se odvija po uzoru i u skladu s pravilima svjetske i regionalnih informatičkih olimpijada.

Razredici i razredni odjeli
  RAZREDNA NASTAVA     PREDMETNA NASTAVA