Osnovna škola "Sućidar" Split

Kalendar nastave

Slika mjeseca

18.04.2014. 11:25
Ponovljen poziv za podnošenje ponuda za nabavu 40 stručnjaka za razvoj međupredmetnog kurikuluma
U okviru projekta ICT Curricula – Razvoj elemenata kvalifikacija, programa i kurikuluma u dijelu računalne kompetencije u osnovnoškolskom obrazovanju, koji sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u IV komponenti IPA programa, ponovno je otvoren poziv na podnošenje ponuda za nabavu 40 stručnjaka za razvoj međupredmetnog kurikuluma.

16.04.2014. 11:56
Novi CARNetov tečaj: Osnove korištenja Google dokumenata
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavila je u ponedjeljak 14. travnja 2014. godine novi tečaj pod nazivom Osnove Google dokumenata kojim želi podržati nastavno osoblje ali i druge zainteresirane u zajedničkom radu i dijeljenju sadržaja uz pomoć ovog popularnog alata.

15.04.2014. 08:47
Objavljen web Nacionalnog centra podrške borbi protiv botneta
U sklopu aktivnosti promicanja računalne sigurnosti, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavila je web sjedište Nacionalnog centra podrške borbi protiv botneta na adresi http://www.antibot.hr .  Nacionalni centar podrške osnovan je u CARNetu u sklopu međunarodnog projekta Centra za naprednu računalnu zaštitu (ACDC – Advanced Cyber Defence Center) koji podupire Europska Unija te je važan sastavni dio strategije računalne sigurnosti EU-a.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Ukupno: 19174

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
31.03.2014. 12:01
20. Hrvatska informatička olimpijada - HIO 2014
Hrvatska informatička olimpijada, u organizaciji Hrvatskog saveza informatičara, najprestižnije je i najznačajnije godišnje informatičko natjecanje za učenike srednjih škola Republike Hrvatske, koje se odvija po uzoru i u skladu s pravilima svjetske i regionalnih informatičkih olimpijada. Održat će se 12. travnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu.

26.03.2014. 08:47
Odluka o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2014./2015
Na temelju članka 48. stavka 4. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/2008, 86/2009, 92/2010, 105/2010-ispr., 90/2011, 16/2012, 86/2012, 94/2013), ministar znanosti, obrazovanja i sporta donosi Odluku o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2014./2015.

24.03.2014. 11:21
Otvorena smotra softverskih radova Hrvatskog saveza informatičara 2014.
Hrvatski savez informatičara (HSIN) i ove godine organizira Otvorenu smotru softverskih radova mladih informatičara Hrvatske (OSR).

Razredici i razredni odjeli

RAZREDNA NASTAVA   PREDMETNA NASTAVA