Osnovna škola "Sućidar" Split

Slika mjeseca

18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i što je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

15.07.2014. 12:19
Održan "Stručni skup Edukacija edukatora" 2014./15.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizirala je “Stručni skup ICT Edu edukatora” u sklopu planiranih aktivnosti ICT Edu projekta. Skup je održan na dvije lokacije u dva dana, a sudjelovalo je više od 40 edukatora. Prvi dan je održan u OŠ Vrbani u Zagrebu za edukatore iz regija Dalmacije, Slavonije te dio Zagreba, a drugi dan u Geodetsko tehničkoj školi u Zagrebu za regije Podravina, Primorje i drugi dio Zagreba.

14.07.2014. 14:42
Više od 150 učitelja i nastavnika sudjelovalo na ISE edukacijama
Tijekom lipnja i srpnja, CARNetov Inspiring Science Education (ISE) tim za sve zainteresirane nastavnike i učitelje pripremio je brojne edukacije diljem Hrvatske. Edukacije su obuhvatile više od 150 nastavnika i učitelja koji su se upoznali s trendovima u obrazovanju, izradom scenarija učenja te brojnim korisnim web 2.0 alatima koje mogu upotrijebiti u nastavi i na taj način učiniti nastavu zanimljivijom učenicima te što bolje realizirati ishode učenja.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
22.07.2014. 09:38
Objavljeni rezultati istraživanja TALIS 2013: Međunarodni pogled na poučavanje i učenje
OECD (Organisation for Economic Cooperation and Development) je objavio rezultate istraživanja TALIS (Teaching and Learning International Survey) provedenog 2013. godine u dokumentu „Rezultati TALIS-a 2013: Međunarodni pogled na poučavanje i učenje“ (TALIS 2013 Results: An International Perspective on Teaching and Learning).

21.07.2014. 10:05
Dva srebra i bronca za mlade hrvatske informatičare na 26. međunarodnoj informatičkoj olimpijadi
U subotu, 19. srpnja, održana je završna svečanost s dodjelom medalja 26. međunarodne informatičke olimpijade (International Olympiad in Informatics – IOI 2014), koja se od 13. do 20. srpnja održavala u Taipeiu, Tajvan, a na kojoj je nastupilo 311 natjecatelja iz ukupno 81 zemlje svijeta.

14.07.2014. 11:04
Uspjeh hrvatske ekipe na 55. međunarodnoj matematičkoj olimpijadi
Na 55. međunarodnoj matematičkoj olimpijadi hrvatska ekipa ponovno je ostvarila izvrsne rezultate: Mislav Balunović (4.r) Gimnazija "Matija Mesić", Slavonski Brod - zlatna medalja; Daniel Paleka (2.r) Gimnazija Franje Petrića, Zadar - srebrna medalja; Vlatka Vazdar (4.r) XV. gimnazija, Zagreb - srebrna medalja; Erik Banek (4.r) V. gimnazija, Zagreb - brončana medalja; Adrian Beker (1.r) XV. gimnazija, Zagreb - brončana medalja; Petar Orlić (2.r) XV. gimnazija, Zagreb - pohvala.

Razredici i razredni odjeli

RAZREDNA NASTAVA   PREDMETNA NASTAVA