Osnovna škola "Sućidar" Split

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
20.08.2014. 09:39
Dva CARNetova rada u novom zborniku TERENE
U Dublinu je od 19. do 22. svibnja 2014. godine održana međunarodna konferencija koju organizira TERENA - Trans-European Research and Education Networking Association na kojoj je sudjelovalo viĹĄe od 650 sudionika. Među njima bila su i tri predstavnika CARNeta koji su prezentacijama, radovima i posterima aktivno sudjelovali u njenom radu.

04.08.2014. 10:45
Prijenos uživo Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet dana 5. kolovoza 2014. godine organizira prijenos uživo iz Knina proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 19. obljetnice VRO “Oluja”.

18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i ĹĄto je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Hrvatski tim se sa svjetske geografske olimpijade vraća s četiri medalje
20.08.2014. 14:29
Hrvatski tim se sa svjetske geografske olimpijade vraća s četiri medalje
Hrvatski tim bio je sudionik 11. svjetske geografske olimpijade, održane od 12. do 18. kolovoza 2014. u Krakowu. Hrvatsku su na ovogodiĹĄnjoj olimpijadi predstavljali Mislav Glibo (učenik 4. razreda SĹ  Tina Ujevića, Kutina, od 2014./2015. akademske godine student Medicinskog fakulteta SveučiliĹĄta u Zagrebu), Vedran Mihal (učenik 3. razreda Gimnazije "Matija Mesić", Slavonski Brod), Petar Bratulić (učenik 3. razreda Gimnazije i strukovne ĹĄkole Jurja Dobrile, Pazin) i Fabijan Čorak (učenik 3. razreda XV. gimnazije, Zagreb).

06.08.2014. 10:03
Početak zaprimanja dokumentacije za kandidate izvan redovnog sustava obrazovanja za jesenski upisni rok
ObavjeĹĄtavamo kandidate izvan redovnog sustava obrazovanja Republike Hrvatske da je moguće dostavljati potrebnu dokumentaciju (registracijski obrasci, osobni  dokumenti, svjedodžbe i ostala dokumentacija kojima se ostvaruju dodatna prava za upis i sl.) od četvrtka 7. kolovoza  2014. godine do ponedjeljka  25. kolovoza 2014. godine.

30.07.2014. 09:09
Tri brončane medalje za hrvatske učenike na 46. Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi
Od 20. do  29. srpnja 2014. u Hanoju u Vijetnamu, održala se 46. Međunarodna kemijska olimpijada (International Chemistry Olympiad - IChO).

Razredici i razredni odjeli

RAZREDNA NASTAVA   PREDMETNA NASTAVA