Osnovna škola "Sućidar" Split

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
02.09.2014. 14:08
Četvrti WordPress Meetup Zagreb u CARNetu
U CARNetu će se nakon ljetne stanke, u petak, 19. rujna 2014. godine u 17:30 sati održati novi WordPress Meetup u Zagrebu, ovog puta izvan uobičajenog termina zbog europskog WordCampa.

26.08.2014. 11:18
Nakon ljetnih školskih praznika nastavljaju se ISE edukacije
Nakon ĹĄto je educirano viĹĄe od 200 nastavnika u ciklusu radionica koje su s održavanjem počele u travnju i odvijale su se do početka srpnja te nakon pauze za vrijeme ljetnih ĹĄkolskih praznika, nastavljaju se radionice u sklopu Inspiring Science Education (ISE) projekta.

20.08.2014. 09:39
Dva CARNetova rada u novom zborniku TERENE
U Dublinu je od 19. do 22. svibnja 2014. godine održana međunarodna konferencija koju organizira TERENA - Trans-European Research and Education Networking Association na kojoj je sudjelovalo viĹĄe od 650 sudionika. Među njima bila su i tri predstavnika CARNeta koji su prezentacijama, radovima i posterima aktivno sudjelovali u njenom radu.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Uspjeh hrvatskih učenika na Svjetskom prvenstvu u robotici - RoboCup Junior 2014
26.08.2014. 09:37
U brazilskom gradu Joao Pessoa, od 19. do 25. srpnja 2014., održalo se Svjetsko natjecanje u robotici - RoboCup Junior 2014. RoboCup Junior je međunarodna inicijativa koja potiče istraživanja i obrazovanje u robotici, a jedna od njezinih kategorija (Rescue) natjecanje je učenika do 19 godina, u kojem roboti simuliraju spaĹĄavanje ljudi u situacijama u kojima je ugrožen ljudski život.

25.08.2014. 10:28
Prijave obrazovnih programa započinju danas u 15 sati
Prijave obrazovnih programa u jesenskom upisnom roku  bit će omogućene danas, 25. kolovoza 2014. u 15 sati. Informacije o upisnom postupku i upute mogu se naći u publikaciji  Prijave i upisi u srednje ĹĄkole 2014./2015.

20.08.2014. 14:29
Hrvatski tim se sa svjetske geografske olimpijade vraća s četiri medalje
Hrvatski tim bio je sudionik 11. svjetske geografske olimpijade, održane od 12. do 18. kolovoza 2014. u Krakowu. Hrvatsku su na ovogodiĹĄnjoj olimpijadi predstavljali Mislav Glibo (učenik 4. razreda SĹ  Tina Ujevića, Kutina, od 2014./2015. akademske godine student Medicinskog fakulteta SveučiliĹĄta u Zagrebu), Vedran Mihal (učenik 3. razreda Gimnazije "Matija Mesić", Slavonski Brod), Petar Bratulić (učenik 3. razreda Gimnazije i strukovne ĹĄkole Jurja Dobrile, Pazin) i Fabijan Čorak (učenik 3. razreda XV. gimnazije, Zagreb).

Razredici i razredni odjeli

RAZREDNA NASTAVA   PREDMETNA NASTAVA