Osnovna škola "Sućidar" Split

Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
18.07.2014. 16:14
Novi ljetni dvobroj PC Chipa dostupan u e-Knjižnici
Novi ljetni dvobroj magazina PC Chip dostupan je u CARNetovoj e-Knjižnici . U novom broju tako možete pronaći nekoliko osvježavajućih ljetnih tema. Između ostalog pročitajte koji su najbolji 8-inčni tableti i ĹĄto je novo u svijetu popularne foto-video opreme. Također pogledajte i detaljan pregled Ultra HD tehnologije kao i test najnovijeg Samsungovog 4k televizora.

15.07.2014. 12:19
Održan "Stručni skup Edukacija edukatora" 2014./15.
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet organizirala je “Stručni skup ICT Edu edukatora” u sklopu planiranih aktivnosti ICT Edu projekta. Skup je održan na dvije lokacije u dva dana, a sudjelovalo je viĹĄe od 40 edukatora. Prvi dan je održan u OĹ  Vrbani u Zagrebu za edukatore iz regija Dalmacije, Slavonije te dio Zagreba, a drugi dan u Geodetsko tehničkoj ĹĄkoli u Zagrebu za regije Podravina, Primorje i drugi dio Zagreba.

14.07.2014. 14:42
Više od 150 učitelja i nastavnika sudjelovalo na ISE edukacijama
Tijekom lipnja i srpnja, CARNetov Inspiring Science Education (ISE) tim za sve zainteresirane nastavnike i učitelje pripremio je brojne edukacije diljem Hrvatske. Edukacije su obuhvatile viĹĄe od 150 nastavnika i učitelja koji su se upoznali s trendovima u obrazovanju, izradom scenarija učenja te brojnim korisnim web 2.0 alatima koje mogu upotrijebiti u nastavi i na taj način učiniti nastavu zanimljivijom učenicima te ĹĄto bolje realizirati ishode učenja.

Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Radovi učenika

Zabavno

Anketa (mala)
Kako vam se sviđa novi izgled web portala škole?

Vijesti za učenike
Tri brončane medalje za hrvatske učenike na 46. Međunarodnoj kemijskoj olimpijadi
30.07.2014. 09:09
Od 20. do  29. srpnja 2014. u Hanoju u Vijetnamu, održala se 46. Međunarodna kemijska olimpijada (International Chemistry Olympiad - IChO).

29.07.2014. 13:32
Prijava i upis kandidata s teškoćama u razvoju u jesenskom upisnom roku
Kandidati s teĹĄkoćama u razvoju koji žele iskoristiti mogućnost izravnoga upisa u jesenskom upisnom roku u obrazovne programe u kojima je ostalo slobodnih mijesta, trebaju se javiti uredu državne uprave u županiji, odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba koji će im pomoći u odabiru srednje ĹĄkole koja provodi jedan od programa za koji je kandidat dobio stručno miĹĄljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapoĹĄljavanje.

24.07.2014. 09:14
Objavljen popis slobodnih mjesta za jesenski upisni rok
Sukladno točki X. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje ĹĄkole, objavljen je popis slobodnih mjesta za jesenski upisni rok. Navedeni popis može se vidjeti na stranici Upisi.hr .

Razredici i razredni odjeli

RAZREDNA NASTAVA   PREDMETNA NASTAVA