preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Sućidar" Split

Login
Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Kalendar nastave

Vremenska prognoza

    

Slika mjeseca

Radovi učenika

Korisni linkovi

  

 

Centar za sigurniji internet - informacije za djecu, roditelje i nastavnike

  

  

    

     

 

   

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2013.

Ukupno: 223504
Ovaj mjesec: 1254
Ovaj tjedan: 641
Danas: 285
Raspored zvona

             

       JUTRO

1.sat: 8:00-8:45 

2.sat: 8:50-9:35

3.sat: 9:40-10:25

odmor 10:25-10:40

4.sat: 10:45-11:30

5.sat: 11:35-12:20

6.sat: 12:25-13:10

 

  POSLIJEPODNE

1.sat: 14:00-14:45

2.sat: 14:50-15:35

3.sat: 15:40-16:25

odmor 16:25-16:40

4.sat: 16:45-17:30

5.sat: 17:35-18:20

6.sat: 18:25-19:10

Školski kurikulum

Vremenik 2017./2018.

Polaganje stručnih ispita

Uplatu troškova polaganja stručnog ispita na IBAN: 

HR0224840081100647964

 

RAZREDNA NASTAVA

PRIRODA I BIOLOGIJA

GLAZBENA KULTURA

Školska knjižnica

      

Vaši prijedlozi

Ukoliko imate neki prijedlog ili primjedbu u vezi sadržaja web stranice, javite se na e-mail ossucidarknjiznica@gmail.com 

Razredni odjeli i razrednici

RAZREDNA NASTAVA

 

I. a  - učiteljica Snježana Marković

I. b  - učiteljica Maja Omrčen

I. c  - učiteljica Nikolina Anić

I. d  - učiteljica Marina Jadrić

 

II. a  -  učiteljica Antonia Bubalo

II. b   - učiteljica Maja Samac

II. c   - učiteljica Ana Matić

II. d   - učiteljica Lana Vidak

 

III. a   - učiteljica Mira Prkić

III.b   - učiteljica Anita Čaljkušić

III.c   - učiteljica Sabine Jerković

III.d   - učiteljica Ana Ostojić

 

IV.a  - učiteljica Marijana Zoko

IV. b   - učiteljica  Klaudija Gudelj

IV. c   - učiteljica Vesna Šabić Petričević

IV. d   - učiteljica  Ivana Topić

 


 

PREDMETNA NASTAVA

 

V. a   - razrednica Renata Kotarac

V. b   - razrednica Dijana Klepo

V. c   - razrednik Ana Gvozdanović

V. d  - razrednica Milica Milardović

 

VI. a   - razrednica Anita Bajić Ugrin

VI. b   - razrednica Irena Bego

VIII. c   - razrednica Ivana Radalj

VIII. d  - razrednica Katija Perić

 

VII. a  - razrednica Suzi Radović

VII. b   - razrednica Gordana Škoprc

VII. c - razrednica Sanja Šperanda (zamj. G.Kešina)

VII. d  – razrednik Jure Barać (zamj. S. Škarica)

 

VIII. a  - razrednica Dragana Mamić

VIII. b - razrednik Tonći Mijić

VIII. c  - razrednica Mirjana Vuletić

VIII. d  - razrednica Nada Talijančić

 

preskoči na navigaciju